ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolacja Palce Lizać


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 46 – Po dniu pełnym wrażeń czas na kolację. Kubuś jak zwykle zabiera się za ulubiony miodek. W pobliżu nie ma nikogo więc spokojnie może skupić się na jedzeniu i delektować się smakiem. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Silny Wiatr


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 47 – Prosiaczek w ostatniej chwili zauważył wzmagający się wiatr i złapał za łapkę Kubusia. Faktem jest, że waży niewiele i silny wiatr mógłby go porwać daleko stąd podobnie jak opadające liście. Wydrukuj i pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

U Tygryska w Domu


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 48 – Tygrysek uprzejmie zaprasza Kubusia do swojego domu. Jest tu pełno przeróżnych przedmiotów do zabawy, nawet kule i kręgle. Z pewnością nie można się nudzić u Tygryska. Baw się i pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Porywisty Żywioł


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 49 – Tak silne wiatry to bezsprzecznie zapowiedź jesieni. Kłapouchy wolno porusza się do przodu walcząc z porywistym żywiołem. Prosiaczek trzyma się ogona i marzy o zacisznym kąciku w domku Kubusia. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Urodzinowe Przygotowania


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 50 – W domku u Tygryska przygotowania do urodzin idą pełną parą. Podekscytowany Tygrysek musi jeszcze tylko odpowiednio przystroić pomieszczenie i można zapraszać gości. Wydrukuj i pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Lista Życzeń


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 51 – Mały kangurek podaje przyjacielowi pojemnik z atramentem. Tygrysek z racji tego, że zbliżają się jego urodziny, sporządza długą listę tego co chciałby dostać. Pomaluj kolorowanki z bajek dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek