Kolorowanki BEN 10. Ben Tennyson to dziesięcioletni chłopiec który podróżuje z siostrą Gwen oraz dziadkiem Maxem. Podczas postoju na kampingu Ben 10 znajduje tajemnicze urządzenie trochę przypominające zegarek. Okazuje się iż urządzenie to ma wielka moc. Dzięki Omnitrixsowi – tak nazywa się owe urządzenie, Ben 10 może przybierać postać jednego z dziesięciu kosmitów. Inferno, Zębala, Czterorękiego, Diamentogłowego, Dzikopyska, Szybciora, Muchę, Szarą Materię, Fantoma i Upgrade,a. Z czasem urządzenie nabiera mocy, pojawiają się wcielenia nowych kosmitów: Dzikie Pnącze, Upchuck, Klon, Największy, Gała i Kulopłot. Urządzenie umożliwia także wchłanianie DNA pokonanych. Przed Benem staje zadanie wielkiej wagi OBRONA ZIEMIE PRZED KOSMICZNYM ZAGROŻENIEM. Zapraszamy do drukowania kolorowanek z Ben 10. Pomaluj Kosmitów w których zmienia się Ben 10 jak i jego wrogów.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Ben 10 Na rybach


Seria kolorowanek dla dzieci Ben 10. Na obrazku Ben 10 jego kuzynka Gwen i Dziadek Max wybrali się na spokojną wyprawę na Ryby. Wszystkie kolorowanki do druku możesz skopiować, wydrukować i pomalować.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Samochód Ben 10


Seria kolorowanek dla dzieci Ben 10 nr 38. Pojazd którym porusza się rodzina Ben 10. Zastępuje dom jak i centrum dowodzenia. Jeśli masz fajne kolorowanki prześlij na nasz adres a my zamieścimy je tak by inni mogli pomalować twoje obrazki. Zapraszamy do kolorowania.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Upgrade malowanka Ben 10


Na obrazku Upgrade kosmita który potrafi udoskonalić każdy przedmiot elektroniczny jak i mechaniczny zwiększając jego użyteczność. Zachęcamy do przeglądania kolorowanek do druku znajdź swoje ulubione bajki i postacie tam występujące. Setki kolorowanek dla dzieci przygotowanych do wydruku.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Ben 10 Kulopłot


Kolorowanki Ben 10 nr 40 do wydruku Kulopłot. Kosmita ten jest powolny lecz gdy przybierze formę kuli staje się niszczycielską maszyną nie do końca panując nad kierunkiem i torem poruszania się. Zamaluj całą kolorowankę starając się aby Kulopłot miał takie kolory jak w bajce. Do druku kolorowanki i malowanki dla dzieci.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Ben 10 nr 41


Dla dzieci kolorowanka do druku nr 40. Na obrazku Upgrade którego możecie pokolorować. Zbierajcie fajne obrazki – malowanki.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

kolorowanki Ben 10 nr 42


Podoba ci się zamieszczony obrazek? Jeżeli tak wybierz go aby wydrukować. Zbieraj obrazki z bajki Ben – 10. Do kolekcji możesz dodać kolejnego kosmitę. Pamiętaj odwiedzaj kolorowanki dla dzieci fajne kolorowanki czekają.

 

 

 

Podstrony - zobacz resztę kolorowanek dla dzieci Ben 10

7


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

 

POLECAMY:

puzzle online

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE KOLOROWANKI

Zygzak McQueen do malowania dla dzieci
Kolorowanki Auta Zygzak

malowanki dla dzieci z kubusiem puchatkiem
Kubuś Puchatek Śniadanie

Balony na przyjęciu Miki drukuj
Myszka Miki przyjęcie

Kolorowanki do druku Barbie
Barbie i jej Kotek

Słodka i piękna Smerfetka
Maluj obraz Smerfetki

kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 2
Kubuś Puchatek Jesień

Słowik i Barbie kolorowanki do druku
Barbie i słowik malowanki

Marian Kolorowanki Auta wydrukuj obrazek
Kolorowanki Auta Marian drukuj

Pada deszcz kolorowanka do druku
Deszcz Myszka Miki

Koloruj kolorowanki dla dzieci Kubuś 5
Tygrys i Maleństwo

Kaczor Donald Kolorowanka
Kaczor Donald malowanka

Pluto i Myszka Miki malowanki
Pluto i Myszka Miki

Bratz spódniczka mini malowanki dla dzieci
Kolorowanki Bratz włosy fala

Kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 3
Kubuś Puchatek i Prosiaczek