Kolorowanki BEN 10. Ben Tennyson to dziesięcioletni chłopiec który podróżuje z siostrą Gwen oraz dziadkiem Maxem. Podczas postoju na kampingu Ben 10 znajduje tajemnicze urządzenie trochę przypominające zegarek. Okazuje się iż urządzenie to ma wielka moc. Dzięki Omnitrixsowi – tak nazywa się owe urządzenie, Ben 10 może przybierać postać jednego z dziesięciu kosmitów. Inferno, Zębala, Czterorękiego, Diamentogłowego, Dzikopyska, Szybciora, Muchę, Szarą Materię, Fantoma i Upgrade,a. Z czasem urządzenie nabiera mocy, pojawiają się wcielenia nowych kosmitów: Dzikie Pnącze, Upchuck, Klon, Największy, Gała i Kulopłot. Urządzenie umożliwia także wchłanianie DNA pokonanych. Przed Benem staje zadanie wielkiej wagi OBRONA ZIEMIE PRZED KOSMICZNYM ZAGROŻENIEM. Zapraszamy do drukowania kolorowanek z Ben 10. Pomaluj Kosmitów w których zmienia się Ben 10 jak i jego wrogów.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Malowanki Ben 10 nr 68


Kolorowanki do druku seria Ben 10 – Tak to się wszystko zaczęło. Ben Ten będąc na wakacjach ze swoim dziadkiem i siostro znalazł Omnitrixa posiadającego moc transmutacji w obcych. Kolorowanki dla dzieci wydrukuj i odpocznij gdy twoje dzieci zajmą się malowaniem obrazków.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Malowanki Ben 10 nr 69


Kolorowanki do druku seria Ben 10 – Rodzinka w komplecie na obrazku Ben Tennyson jego siostra Gwen oraz dziadek Maks. Trzy postacie na jednym obrazku warto mieć tą kolorowankę w swojej kolekcji. Zapraszamy do zabawy.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Malowanki Ben 10 nr 70


Kolorowanki do druku seria Ben 10 – Fantom to kosmita który dzięki swojej budowie ma możliwość przenikania przez ściany. Wyglądem przypomina klasycznego europejskiego ducha. Fantom czek na ciebie i lizy na twój talent artystyczny. Już dość ma koloru szarego może dzisiaj pomalujesz go na kolorowo?

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Malowanki Ben 10 nr 71


Kolorowanki do druku seria Ben 10 – Tym razem Ben w przebraniu kosmicznego bohatera. Maluj z kolorowankami dla dzieci zawsze znajdziesz fajne malowanki do druku tylko poszukaj.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Malowanki Ben 10 nr 72


Kolorowanki do druku seria Ben 10 – Kosmita wyglądem przypominający drzewo moc nie znana. Może znacie tego obcego my niestety klasyfikujemy go jako niezidentyfikowanego. Drukuj i koloruj obrazki to świetna zabawa szczególnie w zimę gdy wieje nudą.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Malowanki Ben 10 nr 73


Kolorowanki do druku seria Ben 10 – Właśnie rozpoczęła się przemiana w obcego. Jeżeli jesteś fanem Ben 10 na pewno wiesz w kogo Ben właśnie się transmutuje. Wydrukuj kolorowankę, dobrze baw się malując lub wyklejając plasteliną zamieszczone obrazki.

 

 

 

Podstrony - zobacz resztę kolorowanek dla dzieci Ben 10

12


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

 

POLECAMY:

puzzle online

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE KOLOROWANKI

Zygzak McQueen do malowania dla dzieci
Kolorowanki Auta Zygzak

malowanki dla dzieci z kubusiem puchatkiem
Kubuś Puchatek Śniadanie

Balony na przyjęciu Miki drukuj
Myszka Miki przyjęcie

Kolorowanki do druku Barbie
Barbie i jej Kotek

Słodka i piękna Smerfetka
Maluj obraz Smerfetki

kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 2
Kubuś Puchatek Jesień

Słowik i Barbie kolorowanki do druku
Barbie i słowik malowanki

Marian Kolorowanki Auta wydrukuj obrazek
Kolorowanki Auta Marian drukuj

Pada deszcz kolorowanka do druku
Deszcz Myszka Miki

Koloruj kolorowanki dla dzieci Kubuś 5
Tygrys i Maleństwo

Kaczor Donald Kolorowanka
Kaczor Donald malowanka

Pluto i Myszka Miki malowanki
Pluto i Myszka Miki

Kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 3
Kubuś Puchatek i Prosiaczek

Bratz spódniczka mini malowanki dla dzieci
Kolorowanki Bratz włosy fala