Kolorowanki BEN 10. Ben Tennyson to dziesięcioletni chłopiec który podróżuje z siostrą Gwen oraz dziadkiem Maxem. Podczas postoju na kampingu Ben 10 znajduje tajemnicze urządzenie trochę przypominające zegarek. Okazuje się iż urządzenie to ma wielka moc. Dzięki Omnitrixsowi – tak nazywa się owe urządzenie, Ben 10 może przybierać postać jednego z dziesięciu kosmitów. Inferno, Zębala, Czterorękiego, Diamentogłowego, Dzikopyska, Szybciora, Muchę, Szarą Materię, Fantoma i Upgrade,a. Z czasem urządzenie nabiera mocy, pojawiają się wcielenia nowych kosmitów: Dzikie Pnącze, Upchuck, Klon, Największy, Gała i Kulopłot. Urządzenie umożliwia także wchłanianie DNA pokonanych. Przed Benem staje zadanie wielkiej wagi OBRONA ZIEMIE PRZED KOSMICZNYM ZAGROŻENIEM. Zapraszamy do drukowania kolorowanek z Ben 10. Pomaluj Kosmitów w których zmienia się Ben 10 jak i jego wrogów.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki bajka Ben 10 nr 50


Kolorowanki dla dzieci Ben 10 nr 48 – Na obrazku postać Wilkołaka który przygotowuje się do ataku. Ten kosmita o niezwykłej zręczności i sile dodatkowo posiada umiejętność wytwarzania fal dźwiękowych emitowanych z pyska. Zamaluj kolorowankę dla dzieci. Stwórz własny album drukuj kolorowanki.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Malowanka Ben 10 nr 51


Zapraszamy na malowankę dla dzieci nr 51 z serii Ben 10. Tym razem ponury kosmita który pragnie podbić planetę Ziemię. Poszukaj kolorowanek dla siebie wybierz tytuł bajki menu po lewej stronie.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

malowanki dla dzieci Ben 10


Seria kolorowanek dla dzieci z bajki Ben 10 nr 52 – Na obrazku do malowania kosmita Szybcior który potrafi rozwijać zawrotne prędkości. Poruszając się z dużą szybkością może biegać po ścianach oraz suficie. Wszystkie kolorowanki są w formie do druku. Stwórz własną galerie obrazków z ulubionej bajki.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

malowanki seria Ben 10 nr 53


Seria kolorowanki dla dzieci Ben 10 nr 53 – Do pomalowania malowanka z kosmitą o nazwie Futrzak. Brak wzroku sprawił iż u tej istoty wykształciły się doskonale inne zmysły. Drukuj kolorowanki i maluj kredkami farbami czy wyklejaj plasteliną to świetna zabawa pobudzająca kreatywność.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

kolorowanki do druku Ben 10


Seria kolorowanki dla dzieci Ben 10 nr 54 – To już kolejny kosmita którego macie szanse pomalować. Jeżeli jesteście fanami bajki Ben 10 na pewno wiecie jak się nazywa. Ćwicz zdolności artystyczne już od najmłodszych lat. Malowanki dla dzieci do wydruku to dobry sposób.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Malowanki dla dzieci Ben 10


Seria kolorowanki dla dzieci Ben 10 nr 55 – Czteroręki to kosmita który wie jak wykorzystać swoją dodatkową parę rąk. Jego siła znana jest w całym wszechświecie. Lepiej nie wchodzić mu w drogę. Pomaluj malowankę dla dzieci jedno z wcieleń Bena Tennisona. Zachęcamy również do przejrzenia innych kolorowanek do druku z tej serii.

 

 

 

Podstrony - zobacz resztę kolorowanek dla dzieci Ben 10

9


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

 

POLECAMY:

puzzle online

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE KOLOROWANKI

Zygzak McQueen do malowania dla dzieci
Kolorowanki Auta Zygzak

malowanki dla dzieci z kubusiem puchatkiem
Kubuś Puchatek Śniadanie

Balony na przyjęciu Miki drukuj
Myszka Miki przyjęcie

Kolorowanki do druku Barbie
Barbie i jej Kotek

Słodka i piękna Smerfetka
Maluj obraz Smerfetki

kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 2
Kubuś Puchatek Jesień

Słowik i Barbie kolorowanki do druku
Barbie i słowik malowanki

Marian Kolorowanki Auta wydrukuj obrazek
Kolorowanki Auta Marian drukuj

Pada deszcz kolorowanka do druku
Deszcz Myszka Miki

Koloruj kolorowanki dla dzieci Kubuś 5
Tygrys i Maleństwo

Kaczor Donald Kolorowanka
Kaczor Donald malowanka

Pluto i Myszka Miki malowanki
Pluto i Myszka Miki

Kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 3
Kubuś Puchatek i Prosiaczek

Bratz spódniczka mini malowanki dla dzieci
Kolorowanki Bratz włosy fala