Kolorowanki BEN 10. Ben Tennyson to dziesięcioletni chłopiec który podróżuje z siostrą Gwen oraz dziadkiem Maxem. Podczas postoju na kampingu Ben 10 znajduje tajemnicze urządzenie trochę przypominające zegarek. Okazuje się iż urządzenie to ma wielka moc. Dzięki Omnitrixsowi – tak nazywa się owe urządzenie, Ben 10 może przybierać postać jednego z dziesięciu kosmitów. Inferno, Zębala, Czterorękiego, Diamentogłowego, Dzikopyska, Szybciora, Muchę, Szarą Materię, Fantoma i Upgrade,a. Z czasem urządzenie nabiera mocy, pojawiają się wcielenia nowych kosmitów: Dzikie Pnącze, Upchuck, Klon, Największy, Gała i Kulopłot. Urządzenie umożliwia także wchłanianie DNA pokonanych. Przed Benem staje zadanie wielkiej wagi OBRONA ZIEMIE PRZED KOSMICZNYM ZAGROŻENIEM. Zapraszamy do drukowania kolorowanek z Ben 10. Pomaluj Kosmitów w których zmienia się Ben 10 jak i jego wrogów.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki do druku Ben 10


Seria kolorowanek Ben 10. Na obrazku Upchock. Dla tego małego kosmity nie ma rzeczy której by nie mógł połknąć. Wszystko co pochłonie może zamienić w niszczycielską energię. Zamaluj zielonego kosmitę. Zobacz inne kolorowanki dla dzieci Zapraszamy.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki nr 44 Benwolf


Kolorowanka dla dzieci Ben 10 nr 44 – Na obrazku Benwolf to niebieski wilkołak którego pazury potrafią rozszarpać każdego wroga ,wyposażony w ostre kły i instynkt łowcy wytropi i rozpozna każde zagrożenie. Malujemy kolorowanki Ben 10.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanka Ben 10 - Vilgax


Najzacieklejszy wróg Ben 10 z pierwszej części opowiadań o chłopcu kosmicznym wojowniku. Pomaluj przygotowaną z myślą o fanach cyklu Ben 10 kolorowanki dla dzieci. Wszystkie obrazki można wydrukować tworząc własną kolekcje kosmitów. Zapraszamy do zabawy.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Czteroręki kolorowanki Ben 10


Kolorowanki do druku seria Ben 10 nr 46 – Na obrazku Ben pod postacią kosmity Czterorękiego rozprawia się z wrogimi istotami. Pomaluj obrazek z bajki Ben Ten dobry sposób na spędzenie wolnego czasu.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Ben 10 nr 47


Do pomalowania kolejna kolorowanka z Serii Ben ten. Podoba ci się ten obrazek znasz tych trzech osobliwych kosmitów. Wydrukuj więc kolorowankę dla dzieci i spraw by kosmici nabrali koloru.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Ben 10 nr 49


Kolorowanki dla dzieci Ben 10 nr 48 – Przygotowaliśmy dla ciebie kolorowankę do druku z Benem Tennysonem. Jego przygody są pełne wielu niebezpieczeństw. Obrona ziemi to nie proste zadanie nawet z Omnitrixem. Zamaluj obrazek baw się z kolorowankami dla dzieci.

 

 

 

Podstrony - zobacz resztę kolorowanek dla dzieci Ben 10

8


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

 

POLECAMY:

puzzle online

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE KOLOROWANKI

Zygzak McQueen do malowania dla dzieci
Kolorowanki Auta Zygzak

malowanki dla dzieci z kubusiem puchatkiem
Kubuś Puchatek Śniadanie

Balony na przyjęciu Miki drukuj
Myszka Miki przyjęcie

Kolorowanki do druku Barbie
Barbie i jej Kotek

Słodka i piękna Smerfetka
Maluj obraz Smerfetki

kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 2
Kubuś Puchatek Jesień

Słowik i Barbie kolorowanki do druku
Barbie i słowik malowanki

Marian Kolorowanki Auta wydrukuj obrazek
Kolorowanki Auta Marian drukuj

Pada deszcz kolorowanka do druku
Deszcz Myszka Miki

Koloruj kolorowanki dla dzieci Kubuś 5
Tygrys i Maleństwo

Kaczor Donald Kolorowanka
Kaczor Donald malowanka

Pluto i Myszka Miki malowanki
Pluto i Myszka Miki

Kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 3
Kubuś Puchatek i Prosiaczek

Bratz spódniczka mini malowanki dla dzieci
Kolorowanki Bratz włosy fala