Kolorowanki BEN 10. Ben Tennyson to dziesięcioletni chłopiec który podróżuje z siostrą Gwen oraz dziadkiem Maxem. Podczas postoju na kampingu Ben 10 znajduje tajemnicze urządzenie trochę przypominające zegarek. Okazuje się iż urządzenie to ma wielka moc. Dzięki Omnitrixsowi – tak nazywa się owe urządzenie, Ben 10 może przybierać postać jednego z dziesięciu kosmitów. Inferno, Zębala, Czterorękiego, Diamentogłowego, Dzikopyska, Szybciora, Muchę, Szarą Materię, Fantoma i Upgrade,a. Z czasem urządzenie nabiera mocy, pojawiają się wcielenia nowych kosmitów: Dzikie Pnącze, Upchuck, Klon, Największy, Gała i Kulopłot. Urządzenie umożliwia także wchłanianie DNA pokonanych. Przed Benem staje zadanie wielkiej wagi OBRONA ZIEMIE PRZED KOSMICZNYM ZAGROŻENIEM. Zapraszamy do drukowania kolorowanek z Ben 10. Pomaluj Kosmitów w których zmienia się Ben 10 jak i jego wrogów.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Malowanki Ben 10 nr 56


Kolorowanka dla dzieci seria Ben 10 nr 56 – Na obrazku do pokolorowania kosmita mucha. Dodaj barw temu latającemu kosmicie który potrafi wykonywać powietrzne akrobacje a jego ogon i pazury to śmiercionośna broń. Zobacz kolorowankę do druku Zachęcamy do kolorowania.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Malowanki Ben 10 nr 57


Kolorowanki do druku seria Ben 10 nr 57 – Na obrazku Ben i jego zegarek posiadający moc transmutacji Omnitrix. Wydrukuj kolorowankę i pomaluj. Obrazki dla fanów serialu telewizyjnego . Szukaj fajnych malowanek dla dzieci.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Malowanki Ben 10 nr 58


Kolorowanki do druku seria Ben 10 nr 57 - Szukasz obrazków które można pokolorować jeżeli tak dobrze trafiłeś. Przeglądaj kolejne podstrony w poszukiwaniu fajny obrazków. Stwórz własną galerie ukończonych kolorowanek dla dzieci.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Malowanki Ben 10 nr 59


Kolorowanki do druku seria Ben 10 nr 59 - Inferno kosmita który ma władzę nad żywiołem ognia. Potrafi zarówno wzniecić jak i ugasić szalejące płomienie. Obrazek przygotowany do druku. Przeglądaj również inne kolorowanki na stronie zapraszamy.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Malowanki Ben 10 nr 60


Kolorowanki do druku seria Ben 10 nr 59 UPCHUCK potrafi każdy przedmiot po zjedzeniu zamienić w kulę energii którą może skierować na swoich wrogów. Zabawa z kolorowankami to dobrze spędzony czas. Maluj często kolorowanki dla dzieci a twoje obrazki będą stawały się coraz lepsze. Może spróbujesz sam coś narysować wzorując się na kolorowankach.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

malowanki Ben 10 nr 61


Kolorowanki do druku nr 61 Seria Ben 10 – Na obrazku kosmita Zębal który żyje w środowisku wodnym. Jego broń to ostre pazury i zabójczy ogon. Jeśli nie masz jeszcze tego kosmity w swojej kolekcji kolorowanek wydrukuj go i skompletuj wszystkie postacie z bajki.

 

 

 

Podstrony - zobacz resztę kolorowanek dla dzieci Ben 10

10


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

 

POLECAMY:

puzzle online

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE KOLOROWANKI

Zygzak McQueen do malowania dla dzieci
Kolorowanki Auta Zygzak

malowanki dla dzieci z kubusiem puchatkiem
Kubuś Puchatek Śniadanie

Balony na przyjęciu Miki drukuj
Myszka Miki przyjęcie

Kolorowanki do druku Barbie
Barbie i jej Kotek

Słodka i piękna Smerfetka
Maluj obraz Smerfetki

kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 2
Kubuś Puchatek Jesień

Słowik i Barbie kolorowanki do druku
Barbie i słowik malowanki

Marian Kolorowanki Auta wydrukuj obrazek
Kolorowanki Auta Marian drukuj

Pada deszcz kolorowanka do druku
Deszcz Myszka Miki

Koloruj kolorowanki dla dzieci Kubuś 5
Tygrys i Maleństwo

Kaczor Donald Kolorowanka
Kaczor Donald malowanka

Pluto i Myszka Miki malowanki
Pluto i Myszka Miki

Bratz spódniczka mini malowanki dla dzieci
Kolorowanki Bratz włosy fala

Kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 3
Kubuś Puchatek i Prosiaczek