Kolorowanki BEN 10. Ben Tennyson to dziesięcioletni chłopiec który podróżuje z siostrą Gwen oraz dziadkiem Maxem. Podczas postoju na kampingu Ben 10 znajduje tajemnicze urządzenie trochę przypominające zegarek. Okazuje się iż urządzenie to ma wielka moc. Dzięki Omnitrixsowi – tak nazywa się owe urządzenie, Ben 10 może przybierać postać jednego z dziesięciu kosmitów. Inferno, Zębala, Czterorękiego, Diamentogłowego, Dzikopyska, Szybciora, Muchę, Szarą Materię, Fantoma i Upgrade,a. Z czasem urządzenie nabiera mocy, pojawiają się wcielenia nowych kosmitów: Dzikie Pnącze, Upchuck, Klon, Największy, Gała i Kulopłot. Urządzenie umożliwia także wchłanianie DNA pokonanych. Przed Benem staje zadanie wielkiej wagi OBRONA ZIEMIE PRZED KOSMICZNYM ZAGROŻENIEM. Zapraszamy do drukowania kolorowanek z Ben 10. Pomaluj Kosmitów w których zmienia się Ben 10 jak i jego wrogów.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Szybcior do druku Ben 10


Seria kolorowanek dla dzieci z bajki Ben 10. Na obrazku kosmita którego nazywamy Szybciorem. Kosmita ten charakteryzuje się zdolnością rozwijania niebiańskich prędkości. Mimo tak dużych osiągów nie traci przyczepności a w dodatku potrafi niczym Sonic poruszać się po ścianach. Zamaluj kolorowankę Ben 10 Szybcior.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Inferno gorący kosmita


Kolorowanka do wydruku dla dzieci nr 26 seria Ben 10 – Inferno to kosmita któremu nie straszne są wysokie temperatury. Potrafi pochłaniać ciepło i wytwarzać ogniste kule które stworzone są do siania zniszczenia. Dzięki zdolności pochłaniania ciepła potrafi gasić szalejące płomienie. Wybierz tę kolorowankę i dołącz inferno do swojej kolekcji.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Dzikopysk z bajki Ben 10


Dzikopysk kolorowanka z bajki Ben 10 dla dzieci nr 27. Dzikopysk mimo iż nie posiada zmysłu jakim jest wzrok świetnie radzi sobie za pomocą pozostałych które wykształciły się u niego znacznie przewyższając zmysły ludzkie. Jest niebezpieczny zarówno w dzień jak i w nocy gdyż widoczność nie ma dla niego znaczenia. Maluj kolorowanki do druku Ben10

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Apczak malowanki Ben 10


Dla dzieci zestaw kolorowanek z bajki Ben 10. Na obrazku kosmita Apczak. Potrafi połknąć dowolny przedmiot i przekształcić go w energię którą wypluwa niszcząc wroga. Posiada cztery języki które pomagają mu w trawieniu. Pomaluj kolorowankę dla dzieci kosmita Apczak. Miłej zabawy.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Saturn kolorowanki ben 10


Kosmiczna kolorowanka dla dzieci. W przestrzeni kosmicznej Saturna znalazły się dwa duże statki kosmiczne. Wybierz kolorowankę i wydrukuj. Dzisiaj będzie malowanie z kolorowankami z bajki Ben 10.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Czteroręki w opałach


Czteroręki kolorowanka do wydruku dla fanów bajki Ben 10. Nie jest to z pewnością łatwy przeciwnik ale Czteroręki zawsze da radę nawet tak dużej Bestii. Wydrukuj kolorowankę Ben 10 i pomaluj dokładnie nie przeciągając linii. Może czas na cieniowanie. Zbieraj ukończone obrazki.

 

 

 

Podstrony - zobacz resztę kolorowanek dla dzieci Ben 10

5


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

 

POLECAMY:

puzzle online

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE KOLOROWANKI

Zygzak McQueen do malowania dla dzieci
Kolorowanki Auta Zygzak

malowanki dla dzieci z kubusiem puchatkiem
Kubuś Puchatek Śniadanie

Balony na przyjęciu Miki drukuj
Myszka Miki przyjęcie

Kolorowanki do druku Barbie
Barbie i jej Kotek

Słodka i piękna Smerfetka
Maluj obraz Smerfetki

kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 2
Kubuś Puchatek Jesień

Słowik i Barbie kolorowanki do druku
Barbie i słowik malowanki

Marian Kolorowanki Auta wydrukuj obrazek
Kolorowanki Auta Marian drukuj

Pada deszcz kolorowanka do druku
Deszcz Myszka Miki

Koloruj kolorowanki dla dzieci Kubuś 5
Tygrys i Maleństwo

Kaczor Donald Kolorowanka
Kaczor Donald malowanka

Pluto i Myszka Miki malowanki
Pluto i Myszka Miki

Bratz spódniczka mini malowanki dla dzieci
Kolorowanki Bratz włosy fala

Kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 3
Kubuś Puchatek i Prosiaczek