Kolorowanki BEN 10. Ben Tennyson to dziesięcioletni chłopiec który podróżuje z siostrą Gwen oraz dziadkiem Maxem. Podczas postoju na kampingu Ben 10 znajduje tajemnicze urządzenie trochę przypominające zegarek. Okazuje się iż urządzenie to ma wielka moc. Dzięki Omnitrixsowi – tak nazywa się owe urządzenie, Ben 10 może przybierać postać jednego z dziesięciu kosmitów. Inferno, Zębala, Czterorękiego, Diamentogłowego, Dzikopyska, Szybciora, Muchę, Szarą Materię, Fantoma i Upgrade,a. Z czasem urządzenie nabiera mocy, pojawiają się wcielenia nowych kosmitów: Dzikie Pnącze, Upchuck, Klon, Największy, Gała i Kulopłot. Urządzenie umożliwia także wchłanianie DNA pokonanych. Przed Benem staje zadanie wielkiej wagi OBRONA ZIEMIE PRZED KOSMICZNYM ZAGROŻENIEM. Zapraszamy do drukowania kolorowanek z Ben 10. Pomaluj Kosmitów w których zmienia się Ben 10 jak i jego wrogów.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

kolorowanki Ben 10 nr 19


Do walki z silnymi przeciwnikami idealnie nadaje się Diamentogłowy. Jego twarda powierzchnia zapewnia mu ochronę przed uszkodzeniami fizycznymi. Kolorowanka dla dzieci bajki Ben 10 walka.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

kolorowanki Ben 10 nr 20


Do walki z silnymi przeciwnikami idealnie nadaje się Diamentogłowy. Jego twarda powierzchnia zapewnia mu ochronę przed uszkodzeniami fizycznymi. Kolorowanka dla dzieci z bajki Ben 10.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

kolorowanki Ben 10 nr 21


Vilgax to przebiegły kosmiczny złoczyńca. Nie wie co to litość. Uciążliwy i uparty zaciekły w walce. Pomaluj kolorowankę do druku z serii Ben 10.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

kolorowanki Ben 10 nr 22


Dzięki transformacji w muchę Ben może szybko przemieszczać się w powietrzu a tak że wykonywać ataki z góry. Kolorowanka do wydruku zbieraj fajne obrazki.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Czteroręki do wydruku


Kolorowanka dla dzieci Ben 10 nr 23. Na obrazku Czteroręki kosmita który wie jak wykorzystać swoje dwie dodatkowe kończyny. Wybierz tę kolorowankę a następnie wydrukuj. Tak przygotowany obrazek możesz pomalować mazakami, kredkami czy nawet farbami. Zapraszamy do zabawy.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

w Podróży Ben 10


Kolorowanka Ben 10 nr 24. Ben Ten spędza dużo czasu podróżując w samochodzie. Osoby na które zawsze może liczyć to Max i Gwen jego kuzynka z którą nie zawsze mają podobne zdanie. Zobacz jakie kolorowanki do druku przygotowaliśmy dla dzieci.

 

 

 

Podstrony - zobacz resztę kolorowanek dla dzieci Ben 10

4


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

 

POLECAMY:

puzzle online

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE KOLOROWANKI

Zygzak McQueen do malowania dla dzieci
Kolorowanki Auta Zygzak

malowanki dla dzieci z kubusiem puchatkiem
Kubuś Puchatek Śniadanie

Balony na przyjęciu Miki drukuj
Myszka Miki przyjęcie

Kolorowanki do druku Barbie
Barbie i jej Kotek

Słodka i piękna Smerfetka
Maluj obraz Smerfetki

kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 2
Kubuś Puchatek Jesień

Słowik i Barbie kolorowanki do druku
Barbie i słowik malowanki

Marian Kolorowanki Auta wydrukuj obrazek
Kolorowanki Auta Marian drukuj

Pada deszcz kolorowanka do druku
Deszcz Myszka Miki

Koloruj kolorowanki dla dzieci Kubuś 5
Tygrys i Maleństwo

Kaczor Donald Kolorowanka
Kaczor Donald malowanka

Pluto i Myszka Miki malowanki
Pluto i Myszka Miki

Bratz spódniczka mini malowanki dla dzieci
Kolorowanki Bratz włosy fala

Kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 3
Kubuś Puchatek i Prosiaczek