Kolorowanki BEN 10. Ben Tennyson to dziesięcioletni chłopiec który podróżuje z siostrą Gwen oraz dziadkiem Maxem. Podczas postoju na kampingu Ben 10 znajduje tajemnicze urządzenie trochę przypominające zegarek. Okazuje się iż urządzenie to ma wielka moc. Dzięki Omnitrixsowi – tak nazywa się owe urządzenie, Ben 10 może przybierać postać jednego z dziesięciu kosmitów. Inferno, Zębala, Czterorękiego, Diamentogłowego, Dzikopyska, Szybciora, Muchę, Szarą Materię, Fantoma i Upgrade,a. Z czasem urządzenie nabiera mocy, pojawiają się wcielenia nowych kosmitów: Dzikie Pnącze, Upchuck, Klon, Największy, Gała i Kulopłot. Urządzenie umożliwia także wchłanianie DNA pokonanych. Przed Benem staje zadanie wielkiej wagi OBRONA ZIEMIE PRZED KOSMICZNYM ZAGROŻENIEM. Zapraszamy do drukowania kolorowanek z Ben 10. Pomaluj Kosmitów w których zmienia się Ben 10 jak i jego wrogów.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Malowanki Ben 10 nr 62


Kolorowanki do druku nr 62 Seria Ben 10 – Jak myślicie kto ukrywa się pod maską? Zobacz również inne bajkowe kolorowanki dla dzieci.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Malowanki Ben 10 nr 63


Kolorowanki do druku nr 63 Seria Ben 10 – Ben Ten pod postacią Czterorękiego ora jego siostra Gwen. Zawsze jest czas na kolorowanki i malowanki.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Malowanki Ben 10 nr 64


Kolorowanki do druku nr 64 Seria Ben 10 – Ben Ten Statek Kosmiczny. Codziennie nowe kolorowanki. Zapraszamy na malowanki dla dzieci.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Malowanki Ben 10 nr 65


Kolorowanki do druku nr 65 Seria Ben 10 – Inferno pochodzi z gorącej planety gdzie warunki panujące przyczyniły się do ewolucji tej rasy zapewniając im ochronę przed szalejącymi płomieniami. Ta rasa potrafi zapanować i ukierunkować moc drzemiącą w ogniu. Do pomalowania malowanka dla dzieci INFERNO.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Malowanki Ben 10 nr 66


Kolorowanki do druku seria Ben 10 – Obcy Wielki Kulopłot. Jego broń to atak obrotowy oraz przed wrogami chroni go mocna skorupa. Kulopłot zwijając się w kulę może rozwinąć dużą prędkość co dodatkowo zwiększa siłę jego ataku. Kolorowanki dla dzieci z Ben Ten zbierz wszystkich kosmitów – DRUKUJ.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Malowanki Ben 10 nr 67


Kolorowanki do druku seria Ben 10 – Obcy Szybcior jego atut to rozwijanie ogromnych prędkości. Ten kosmita potrafi poruszać się z prędkością 450 km/h. Rozwinięcie tak dużych prędkości umożliwia mu poruszanie się po pionowych ścianach oraz powierzchniach typu błoto, lód czy nawet woda. Zamaluj całego Szybciora malowanki to świetna zabawa.

 

 

 

Podstrony - zobacz resztę kolorowanek dla dzieci Ben 10

11


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

 

POLECAMY:

puzzle online

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE KOLOROWANKI

Zygzak McQueen do malowania dla dzieci
Kolorowanki Auta Zygzak

malowanki dla dzieci z kubusiem puchatkiem
Kubuś Puchatek Śniadanie

Balony na przyjęciu Miki drukuj
Myszka Miki przyjęcie

Kolorowanki do druku Barbie
Barbie i jej Kotek

Słodka i piękna Smerfetka
Maluj obraz Smerfetki

kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 2
Kubuś Puchatek Jesień

Słowik i Barbie kolorowanki do druku
Barbie i słowik malowanki

Marian Kolorowanki Auta wydrukuj obrazek
Kolorowanki Auta Marian drukuj

Pada deszcz kolorowanka do druku
Deszcz Myszka Miki

Koloruj kolorowanki dla dzieci Kubuś 5
Tygrys i Maleństwo

Kaczor Donald Kolorowanka
Kaczor Donald malowanka

Pluto i Myszka Miki malowanki
Pluto i Myszka Miki

Bratz spódniczka mini malowanki dla dzieci
Kolorowanki Bratz włosy fala

Kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 3
Kubuś Puchatek i Prosiaczek