Kolorowanki BEN 10. Ben Tennyson to dziesięcioletni chłopiec który podróżuje z siostrą Gwen oraz dziadkiem Maxem. Podczas postoju na kampingu Ben 10 znajduje tajemnicze urządzenie trochę przypominające zegarek. Okazuje się iż urządzenie to ma wielka moc. Dzięki Omnitrixsowi – tak nazywa się owe urządzenie, Ben 10 może przybierać postać jednego z dziesięciu kosmitów. Inferno, Zębala, Czterorękiego, Diamentogłowego, Dzikopyska, Szybciora, Muchę, Szarą Materię, Fantoma i Upgrade,a. Z czasem urządzenie nabiera mocy, pojawiają się wcielenia nowych kosmitów: Dzikie Pnącze, Upchuck, Klon, Największy, Gała i Kulopłot. Urządzenie umożliwia także wchłanianie DNA pokonanych. Przed Benem staje zadanie wielkiej wagi OBRONA ZIEMIE PRZED KOSMICZNYM ZAGROŻENIEM. Zapraszamy do drukowania kolorowanek z Ben 10. Pomaluj Kosmitów w których zmienia się Ben 10 jak i jego wrogów.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Dzikopysk kolorowanki Ben 10


Wydrukuj kolorowankę Ben 10 – Dzikopysk formą kosmita ten przypomina dzikie zwierzę. Posiada niezwykle rozwinięty zmysł węchu, słuchu oraz smaku. Jego broń to zęby pazury jak również pociski wystrzeliwane z grzbietu. Kolorowanka przygotowana do druku.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Diamentogłowy Ben 10


Kolorowanki Ben 10 – Diamentogłowy to kosmita zbudowany z kryształów. Jego ciało jest twardsze od diamentu. Tak twarda skóra ochrania go przed większością fizycznych ataków. Odporny jest na broń laserową i świetlną promienie odbijają się od jego diamentowego ciała. Zapraszamy dzieci na kolorowankę Ben 10 Diamentowy.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Fantom malowanki Ben 10


Do wydruku kolorowanki Ben 10 – Fantom to kosmita pochodzący z mrocznych zakątków kosmosu. Jak duch potrafi przenikać przez ściany oraz opanował sztukę niewidzialności. Jest tak przerażający iż często już na jego widok złoczyńcy poddają się lub uciekają z krzykiem. Malując tę kolorowankę tylko się nie przestrasz. Ben 10 zaprasza na Kolorowanki.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Szara Materia do druku


Kolorowanki Ben 10 do pokolorowania kosmita Szara Materia. To mały kosmita jego wzrost 13 cm. Kosmita ten został stworzony by naprawiać urządzenia. Jego wzrost pomaga mu dostać się w miejsca gdzie inni nie mogą dotrzeć. Pod postacią Szarej Materii Ben 10 korzysta z jego Inteligencji. Kolorowanka Ben 10 Szara Materia Zapraszamy.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Upgade maluj kolorowanki


Do pomalowania kolorowanki Ben 10 – Upgrade to kosmita który jest biochemiczny. To oznacza iż jest częściowo maszyno a częściowo organizmem żywym. Upgrade jest w stanie połączyć się z dowolnym urządzeniem – od mikrofalówki przez rower aż po skomplikowane urządzenia jak satelity. Gdy połączy się z urządzeniem może je ulepszyć. Maluj kolorowanki Ben

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Vilgax kolorowanki Ben 10


Kolorowanki Ben 10 – Vilgax. Vilgax to największy wróg Ben 10. Ten kto zmierzy się z Vilgaxem nie może liczyć na litość w razie przegranej. Ten kosmita to samo zło. Wydrukuj i pomaluj kolorowankę dla dzieci.

 

 

 

Podstrony - zobacz resztę kolorowanek dla dzieci Ben 10

2


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

 

POLECAMY:

puzzle online

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE KOLOROWANKI

Zygzak McQueen do malowania dla dzieci
Kolorowanki Auta Zygzak

malowanki dla dzieci z kubusiem puchatkiem
Kubuś Puchatek Śniadanie

Balony na przyjęciu Miki drukuj
Myszka Miki przyjęcie

Kolorowanki do druku Barbie
Barbie i jej Kotek

Słodka i piękna Smerfetka
Maluj obraz Smerfetki

kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 2
Kubuś Puchatek Jesień

Słowik i Barbie kolorowanki do druku
Barbie i słowik malowanki

Marian Kolorowanki Auta wydrukuj obrazek
Kolorowanki Auta Marian drukuj

Pada deszcz kolorowanka do druku
Deszcz Myszka Miki

Koloruj kolorowanki dla dzieci Kubuś 5
Tygrys i Maleństwo

Kaczor Donald Kolorowanka
Kaczor Donald malowanka

Pluto i Myszka Miki malowanki
Pluto i Myszka Miki

Kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 3
Kubuś Puchatek i Prosiaczek

Bratz spódniczka mini malowanki dla dzieci
Kolorowanki Bratz włosy fala