W Polsce ze Smerfami mogliście głównie się spotkać w telewizyjnej dobranocce , która puszczana była w Programie 1 TVP od października 1987 roku. Producentem tej popularnej bajki jest wytwórnia rysunkowa Hanna-Barbera. Nagranych zostało aż 256 odcinków. W skład każdej dobranocki wchodził jeden albo 2 epizody które trwały od 10 do 20 minut. W tym miejscu będziemy umieszczać kolorowanki dla dzieci z bajki Smerfy. Jeżeli macie swoje zbiory kolorowanek prześlijcie je na adres pluszczuok@gmail.com a my zamieścimy je na naszej stronie tak aby inne dzieci również mogły kolorować smerfy w domu.
W 2011 roku nagrana została pełnometrażowa bajka Smerfy. Rodzice mogą cofnąć się do czasów dzieciństwa i obejrzeć odświeżoną wersję smerfów, natomiast dzieci maja możliwość poznać niebieskie stworki w nowym wydaniu. Tym razem Smerfy przeniosą się do naszego świata - Nowego Yorku. By odszukać upragnioną drogę do domu będą musieli przejść wiele niebezpiecznych, zabawnych i trzymających w napięciu przygód. Nie zabraknie oczywiście Gargamela który za wszelką cenę będzie próbował złapać odważne Smerfy.
Pamiętajcie oprócz kolorowanek online które możecie kolorować na ekranie dołączamy kolorowanki do druku i malowanki do druku zapraszamy do zabawy.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Smerf poeta pisze wiersz


Kolorowanki smerfy - poeta. Smerf poeta wybrał się do lasu aby poszukać natchnienia do swojego nowego tomiku wierszy. Smerfy kochają przyrodę i stronią od wiosek i miast. Pomaluj tego małego smerfa lub wydrukuj kolorowankę do druku i pomaluj ją swoimi kredkami w wolnej chwili. Zapraszamy na kolorowanki online.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Papa Smerf Pracuję


Kolorowanki dla dzieci – Papa Smerf. Papa smerf ciężko pracuje by stworzyć nową miksturę która pomoże w walce z groźnym i nieprzewidywalnym Gargamelem. Pomaluj kolorowanki smerfy na ekranie wydrukuj i spróbuj tak samo ładnie pokolorować kolorowankę kredkami. Zapraszamy na malowanki.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Smerfuś bawi się klockami


Kolorowanki smerfy – maleńki Smerfuś. To maleństwo daje smerfom wiele radości. Mały Smerfik próbuje nauczyć się kilku literek. Smerfy podarowały mu klocki które mają na bokach namalowane pojedyncze litery co pomoże mu w nauce. Pomaluj kolorowankę lub wydrukuj i koloruj swoimi kredkami. Zapraszamy do zabawy małych artystów.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Smerf Ważniak kolorowanka


Smerf ważniak zawsze ma radę na każdą sytuację. Smerfy nie przepadają za nim gdyż zawsze się wtrąca w nie swoje sprawy. Pomaluj tę kolorowankę dla dzieci ale uważaj bo ważniakowi mogą nie spodobać się kolory które wybrałeś. Postaraj się bo to nie lada wyzwanie. Zapraszamy na kolorowanki online i do druku.

 

 

 

Podstrony - zobacz resztę kolorowanek dla dzieci Smerfy

2


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

 

POLECAMY:

puzzle online

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE KOLOROWANKI

Zygzak McQueen do malowania dla dzieci
Kolorowanki Auta Zygzak

malowanki dla dzieci z kubusiem puchatkiem
Kubuś Puchatek Śniadanie

Balony na przyjęciu Miki drukuj
Myszka Miki przyjęcie

Kolorowanki do druku Barbie
Barbie i jej Kotek

kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 2
Kubuś Puchatek Jesień

Słowik i Barbie kolorowanki do druku
Barbie i słowik malowanki

Marian Kolorowanki Auta wydrukuj obrazek
Kolorowanki Auta Marian drukuj

Koloruj kolorowanki dla dzieci Kubuś 5
Tygrys i Maleństwo

Kaczor Donald Kolorowanka
Kaczor Donald malowanka

Daisy suknia malowanki do druku
Daisy dla dzieci

Kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 3
Kubuś Puchatek i Prosiaczek

Pluto i Myszka Miki malowanki
Pluto i Myszka Miki

Kolorowanki do druku z Kubusiem 6
Przyjaciele Kubusia Puchatka

Donald i Myszka Miki jak bracia
Kaczor Donald i Myszka Miki