Kolorowanki Myszka Miki. Myszka Miki bawi dzieci już od 1928r. Walt Disney otrzymał Oscara za stworzenie tej animowanej postaci. Najbliżsi przyjaciele Myszki Miki to: pies Pluto, Goofie, oraz zabawny Kaczor Donald. Każda z tych postaci doczekała się filmów animowanych w których grają główne role bawiąc i rozśmieszając dzieci. Tych którzy lubią oglądać bajki z Myszką Miki zapraszamy do kolorowania kolorowanek. Drukujcie i malujcie zobaczcie ile fajnych obrazków na was czeka.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Pluto i Myszka Miki


Pluto jest wiernym psem Myszki Miki. To jego dobry przyjaciel i kompan do zabawy. Ty pewnie też masz kolegów i koleżanki w szkole z którymi chętnie bawisz się w różne zabawy. Pomaluj teraz obrazek dla dzieci. Oczywiście musisz go najpierw wydrukować.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Dom Pluta do druku


Dom pluta to jak możecie zauważyć piękna buda dla psa. Pomalujcie Mu domek na różne kolory tak aby wyglądała jak tęcza. Pora na malowanie z kolorowankami dla dzieci.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Przysmak Pluta malowanka


To co widzicie w ręku Myszki Miki to największy przysmak psa Pluto. Ty na pewno też masz swój ulubiony smakołyk może czekolada lub lody śmietankowe. Oglądaj również inne obrazki z kolorowankami dla dzieci znajdziesz wiele ciekawych pozycji.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Daisy dla dzieci


Daisy w pięknej sukni jest tu dużo możliwości ukończenia tego obrazka. Pokolorujcie zamieszczoną kolorowankę dla dzieci pochwalcie się rodzicom waszym pomalowanym obrazkiem. Kolorowanka powinna się spodobać dziewczynkom chłopcy wybiorą pewnie inne fajne obrazki.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Siostrzeńcy Kaczora Donalda


Kolorowanka Dla Dzieci Siostrzeńcy. Siostrzeńcy Kaczora Donalda wzięli się ostro do pracy. Postanowili zbudować domek na drzewie który będzie ich kryjówką. Taki domek to świetny pomysł więc chłopcy się nie ociągają tylko ciężko pracują. Jak zwykle drukujemy i malujemy kolorowankę którą dla was zamieściliśmy a ukończony obrazek dołączamy do teczki.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Kaczor Donald malowanka


Kaczor Donald macha do wszystkich dzieci na powitanie. Ukończył właśnie długi rejs statkiem i wrócił na stały ląd. Pewnie ma dużo do opowiedzenia swoim trzem siostrzeńcom. To już kolejna kolorowanka z Kaczorem Donaldem dla najmłodszych. Polecamy kolorowanie to fajna zabawa.

 

 

 

Podstrony - zobacz resztę kolorowanek dla dzieci Myszka Miki

7


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

 

POLECAMY:

puzzle online

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE KOLOROWANKI

Zygzak McQueen do malowania dla dzieci
Kolorowanki Auta Zygzak

malowanki dla dzieci z kubusiem puchatkiem
Kubuś Puchatek Śniadanie

Kolorowanki do druku Barbie
Barbie i jej Kotek

Słodka i piękna Smerfetka
Maluj obraz Smerfetki

kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 2
Kubuś Puchatek Jesień

Słowik i Barbie kolorowanki do druku
Barbie i słowik malowanki

Marian Kolorowanki Auta wydrukuj obrazek
Kolorowanki Auta Marian drukuj

Koloruj kolorowanki dla dzieci Kubuś 5
Tygrys i Maleństwo

Kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 3
Kubuś Puchatek i Prosiaczek

Bratz spódniczka mini malowanki dla dzieci
Kolorowanki Bratz włosy fala

Kolorowanki do druku z Kubusiem 6
Przyjaciele Kubusia Puchatka

Maluj kolorowanki do druku
Barbie konna przejażdżka

Ciepły słoneczny dzień czas na plażę Smerfy
Smerfetka idzie na plażę

Laluś i jego ukachane lusterko
Koloruj malowankę z Lalusiem