Kolorowanki Myszka Miki. Myszka Miki bawi dzieci już od 1928r. Walt Disney otrzymał Oscara za stworzenie tej animowanej postaci. Najbliżsi przyjaciele Myszki Miki to: pies Pluto, Goofie, oraz zabawny Kaczor Donald. Każda z tych postaci doczekała się filmów animowanych w których grają główne role bawiąc i rozśmieszając dzieci. Tych którzy lubią oglądać bajki z Myszką Miki zapraszamy do kolorowania kolorowanek. Drukujcie i malujcie zobaczcie ile fajnych obrazków na was czeka.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Kaczor Donald na basenie


Kolorowanka z Kaczorem Donaldem. W upalny dzień miło jest spędzać czas nad wodą Kaczor Donald wybrał się na basen. Właśnie przygotowuje się do swojego pierwszego skoku na główkę. Malujemy fajne kolorowanki to niezła frajda. Stwórz swój album kolorowych obrazków. Przeglądaj inne kolorowanki a te które ci się spodobają drukuj i zbieraj.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Marynarz Kaczor Donald


Kolorowanka z Marynarzem Kaczorem Donaldem. Donald zakończył właśnie rejs swoją nową łajbą. Jak widać jest niezwykle szczęśliwy i morskie wyprawy to dla niego czysta przyjemność. Pomalujmy uśmiechniętego Kaczora Donalda już teraz. Zapraszamy do przejrzenia także innych kolorowanek.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Goofy dla dzieci


Goofy to miły koleś. Postanowił coś narysować dla dzieciaków. Ciekawe co to będzie może jakieś zwierzątko a może widok lub jakaś zgadywanka. My natomiast wydrukujemy Goofy-ego i pomalujemy w różne kolory i barwy. Malowanki dla dzieci czekają. Poleć nas swoim znajomym.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Myszka Miki randka


Kolorowanka z Myszką Miki która w ręku trzyma bukiet wiosennych kwiatów. Jak sądzicie dla kogo te kwiatki są przeznaczone. My myślimy że wybranką Mikiego jest Minnie wesoła i zawsze radosna myszka. Tak wystrojony pewnie idzie na randkę. Czas na kolorowankę z serii Myszka Miki dobra zabawa gwarantowana.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Myszka Miki Lotnik


Kolorowanka z Myszką Miki dla małych artystów. Tym razem Myszka Miki szykuje się do lotu samolotem. Skąd to wiemy? Gogle, szal i kombinezon to strój lotnika na pewno Mikiego czeka lot nad chmurami. My natomiast możemy wybrać kolor jego kombinezonu i pomalować obrazek tak jak nam się podoba ogranicza nas tylko wyobraźnia i brak niektórych kredek.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Myszka Miki przyjęcie


Myszka Miki na przyjęciu urodzinowym kolorowanka dla dzieci. Malujemy kolorowanki z Miki. Pomaluj balony na różne kolory. Na przyjęciach zawsze jest dużo baloników kolorowych czapeczek i niespodzianek. Jakie kolory miały balony na twoim przyjęciu urodzinowym? Przypomnij sobie i pomaluj kolorowankę po wydrukowaniu.

 

 

 

Podstrony - zobacz resztę kolorowanek dla dzieci Myszka Miki

5


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

 

POLECAMY:

puzzle online

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE KOLOROWANKI

Zygzak McQueen do malowania dla dzieci
Kolorowanki Auta Zygzak

malowanki dla dzieci z kubusiem puchatkiem
Kubuś Puchatek Śniadanie

Kolorowanki do druku Barbie
Barbie i jej Kotek

Słodka i piękna Smerfetka
Maluj obraz Smerfetki

kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 2
Kubuś Puchatek Jesień

Słowik i Barbie kolorowanki do druku
Barbie i słowik malowanki

Marian Kolorowanki Auta wydrukuj obrazek
Kolorowanki Auta Marian drukuj

Koloruj kolorowanki dla dzieci Kubuś 5
Tygrys i Maleństwo

Kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 3
Kubuś Puchatek i Prosiaczek

Bratz spódniczka mini malowanki dla dzieci
Kolorowanki Bratz włosy fala

Kolorowanki do druku z Kubusiem 6
Przyjaciele Kubusia Puchatka

Maluj kolorowanki do druku
Barbie konna przejażdżka

Ciepły słoneczny dzień czas na plażę Smerfy
Smerfetka idzie na plażę

Laluś i jego ukachane lusterko
Koloruj malowankę z Lalusiem