Kolorowanki Myszka Miki. Myszka Miki bawi dzieci już od 1928r. Walt Disney otrzymał Oscara za stworzenie tej animowanej postaci. Najbliżsi przyjaciele Myszki Miki to: pies Pluto, Goofie, oraz zabawny Kaczor Donald. Każda z tych postaci doczekała się filmów animowanych w których grają główne role bawiąc i rozśmieszając dzieci. Tych którzy lubią oglądać bajki z Myszką Miki zapraszamy do kolorowania kolorowanek. Drukujcie i malujcie zobaczcie ile fajnych obrazków na was czeka.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

szczęśliwa Daisy


Narzeczona Kaczora Donalda uwielbia kwiaty. Nowe znalezisko spodobało się jej co możemy zobaczyć na obrazku. Na jaki kolor pomalujesz kwiatuszek. Drukuj kolorowankę i maluj w wolnym czasie. Udanej zabawy z kolorowankami dla najmłodszych.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Kaczor Donald i Daisy


Kaczor Donald i Daisy wybrali się na weekend na spływ Kanoe. Piękne widoki woda przyroda to równa się udana wyprawa. Podczas spływu Kaczor przygrywał ulubione piosenki a Daisy wzięła się za wiosłowanie. Ważne że bawili się świetnie. My natomiast będziemy się bawić kolorując kolorowanki dla dzieci z serii Myszka Miki i przyjaciele.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Daisy Biwak


Kolorowanki drukowanki dla dzieci Daisy. Fajnie jest po tygodniu pracy czy nauki w szkole wyrwać się na biwak w jakieś zaciszne miejsce. Spanie pod namiotem i pieczenie kiełbasek na ognisku relaksuje po ciężkim tygodniu pracy. Daisy i Kaczor Donald wybrali się właśnie na biwak a my pokolorujemy wydrukowane kolorowanki. Polecamy dla dzieci.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Taniec jest fajnie


Taniec to fajna zabawa szczególnie gdy możemy się bawić razem z koleżankami i kolegami.Natomiast w domu świetnie sprawdzają się kolorowanki dla dzieci.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Taniec na Lodzie


Bawimy się malując wydrukowane kolorowanki. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy kolorowanki dla chłopców i dziewczynek sami zobaczcie.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Cały Goffie


Goofy to kolejny przyjaciel Myszki Miki. Jest on dobroduszny i zawsze chętny do pomocy. Cechuje go jego fajtłapowaty sposób bycia. Goofy to taki fajtłapa o dobrym sercu który jest niezwykle naiwny. Lecz często sprzyja mu szczęście. Kredki w rękę czas pokolorować Goofy-ego. Odwiedzajcie naszą stronę z kolorowankami dla dzieci co tydzień nowe obrazki

 

 

 

Podstrony - zobacz resztę kolorowanek dla dzieci Myszka Miki

3


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

 

POLECAMY:

puzzle online

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE KOLOROWANKI

Zygzak McQueen do malowania dla dzieci
Kolorowanki Auta Zygzak

malowanki dla dzieci z kubusiem puchatkiem
Kubuś Puchatek Śniadanie

Kolorowanki do druku Barbie
Barbie i jej Kotek

Słodka i piękna Smerfetka
Maluj obraz Smerfetki

kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 2
Kubuś Puchatek Jesień

Słowik i Barbie kolorowanki do druku
Barbie i słowik malowanki

Marian Kolorowanki Auta wydrukuj obrazek
Kolorowanki Auta Marian drukuj

Koloruj kolorowanki dla dzieci Kubuś 5
Tygrys i Maleństwo

Kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 3
Kubuś Puchatek i Prosiaczek

Bratz spódniczka mini malowanki dla dzieci
Kolorowanki Bratz włosy fala

Kolorowanki do druku z Kubusiem 6
Przyjaciele Kubusia Puchatka

Maluj kolorowanki do druku
Barbie konna przejażdżka

Ciepły słoneczny dzień czas na plażę Smerfy
Smerfetka idzie na plażę

Laluś i jego ukachane lusterko
Koloruj malowankę z Lalusiem