Kolorowanki Myszka Miki. Myszka Miki bawi dzieci już od 1928r. Walt Disney otrzymał Oscara za stworzenie tej animowanej postaci. Najbliżsi przyjaciele Myszki Miki to: pies Pluto, Goofie, oraz zabawny Kaczor Donald. Każda z tych postaci doczekała się filmów animowanych w których grają główne role bawiąc i rozśmieszając dzieci. Tych którzy lubią oglądać bajki z Myszką Miki zapraszamy do kolorowania kolorowanek. Drukujcie i malujcie zobaczcie ile fajnych obrazków na was czeka.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Myszka Miki Rycerz


Kolorowanka Myszka Miki Rycerz do druku. Myszka Miki znalazła się w czasach księżniczek i smoków. Jak przystało na wyzwoliciela białogłowej Myszka Miki założył ciężką zbroję która ochroni go przed ostrymi pazurami smoka. W ręku trzyma tarczę która natomiast ochroni go przed ogniem a mieczem zada bestii śmiertelny cios.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Myszka Miki stylowo


Myszka Miki w smokingu i długim cylindrze na głowie. Jak waszym zdaniem się prezentuje. Czy podoba wam się taki strój. Jest wytworny czy może raczej zabawny. Wszystko zależy od tego jak pokolorujecie kolorowankę. Pamiętajcie aby najpierw ją wydrukować nie malujcie mazakami po ekranie :).

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Minnie taniec na wyspie


Minnie koleżanka Myszki Miki wyjechała na wakacje na wyspy Hawai. Możecie zobaczyć jaki strój założyła w upalny dzień i jak się bawi. Jeżeli spodobał ci się obrazek wydrukuj go i pokoloruj kolorowankę dla dzieci.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Myszka Miki wrotki


Kolorowanki Myszka Miki wrotki. Sport to zdrowie dzieci. Nie siedźcie za długo przed komputerem pobiegajcie na dworze a jak przyjdzie zima wtedy wyjmijcie swoje kolorowanki i malujcie kredkami czy mazakami. Utwórz swoją kolekcję kolorowanek do druku kiedyś się przydadzą na nudę.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Pluto artysta


Pluto wziął się za malowanie obrazów. Jako że nie potrafi malować pędzlem używa do tego swoich psich łap. Czasami też możecie spróbować takiej zabawy i malować farbami przy użyciu dłoni pod okiem rodziców. Na naszej stronie malujemy kolorowanki kredkami. Lecz pamiętajcie że zawsze jest alternatywa.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Cyrkowiec Pluto


Pies Pluto zna wiele zaskakujących sztuczek. To jedna z nich wymagająca dobrze rozwiniętego zmysłu równowagi. Pokolorujcie Pluta cyrkowca który zabawia dzieci swoim występem. Oglądaj fajne kolorowanki do druku.

 

 

 

Podstrony - zobacz resztę kolorowanek dla dzieci Myszka Miki

2


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

 

POLECAMY:

puzzle online

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE KOLOROWANKI

Zygzak McQueen do malowania dla dzieci
Kolorowanki Auta Zygzak

malowanki dla dzieci z kubusiem puchatkiem
Kubuś Puchatek Śniadanie

Kolorowanki do druku Barbie
Barbie i jej Kotek

Słodka i piękna Smerfetka
Maluj obraz Smerfetki

kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 2
Kubuś Puchatek Jesień

Słowik i Barbie kolorowanki do druku
Barbie i słowik malowanki

Marian Kolorowanki Auta wydrukuj obrazek
Kolorowanki Auta Marian drukuj

Koloruj kolorowanki dla dzieci Kubuś 5
Tygrys i Maleństwo

Kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 3
Kubuś Puchatek i Prosiaczek

Bratz spódniczka mini malowanki dla dzieci
Kolorowanki Bratz włosy fala

Kolorowanki do druku z Kubusiem 6
Przyjaciele Kubusia Puchatka

Maluj kolorowanki do druku
Barbie konna przejażdżka

Ciepły słoneczny dzień czas na plażę Smerfy
Smerfetka idzie na plażę

Laluś i jego ukachane lusterko
Koloruj malowankę z Lalusiem