Żółw Franklin – to sympatyczny żółwik który przeżywa przygody wraz ze swoimi przyjaciółmi: Miś (to jego najlepszy przyjaciel) są także inni jak - Wydra, Gąska, Ślimak, Lis, Skunks, Królik i Bóbr. Twórcą Franklina jest Kanadyjska pisarka dla dzieci Paulette Bourgeois. Napisała dużą książeczek o Franklinie, które zostały ilustrowane przez Brendę Clark. W późniejszych przygodach Franklina pojawia się jego siostrzyczka Harriet żółwinka.


Żółwik Franklin to nie tylko książeczki ale również serial animowany który można obejrzeć na kanale dla dzieci Mini Mini. Zapraszamy do zabawy z żółwikiem Franklinem.

 

Malowanki dla dzieci nr 13

Franklin na Huśtawce


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 13 – Wszyscy przyjaciele Franklina wybierają się na wycieczkę rowerową. Próbują namówić małego żółwia aby pojechał z nimi bo ten najwidoczniej woli huśtać się na huśtawce. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 

Malowanki dla dzieci nr 14

Kąpiel w Stawie


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 14 – Franklin zostawił skorupę na brzegu i postanowił wykąpać się w małym stawie razem z żabami. Bez skorupy ma znacznie większą swobodę ruchu. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

Malowanki dla dzieci nr 15

Gra w Kulki


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 15 – Franklin próbuje nauczyć inne zwierzęta kolejnej fajnej gry. Zasady nie są skomplikowane więc wkrótce rozpocznie się prawdziwa rozgrywka. Pomaluj malowankę dla dzieci.

 

 

Malowanki dla dzieci nr 16

Franklin z Mieczem


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 16 – Mały żółw zaprezentował się wszystkim w nowym stroju. Wygląda bardzo dostojnie i gdyby nie skorupa to można by go pomylić z Napoleonem. Zapraszamy wszystkie dzieci do malowania.

 

 

Malowanki dla dzieci nr 17

Franklin z chustką


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 17 – Mały żółw w zasadzie nie potrzebuje ekskluzywnego fraka żeby wyglądać dostojnie. Wystarczy ładna chustka pod szyją i czysta skorupa. Wydrukuj i pokoloruj malowanki.

 

 

Malowanki dla dzieci nr 18

Żółw i klocki


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 18 – Małe dzieci lubią bawić się klockami podobnie jak mały żółw. Każda budowla tego typu przeważnie jest niepowtarzalna. Jeśli się znudzi bardzo łatwo można ją przebudować. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

 

Podstrony - zobacz resztę kolorowanek Z żółwikiem Franklinem

3


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

 

POLECAMY:

puzzle online

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE KOLOROWANKI

Zygzak McQueen do malowania dla dzieci
Kolorowanki Auta Zygzak

malowanki dla dzieci z kubusiem puchatkiem
Kubuś Puchatek Śniadanie

Balony na przyjęciu Miki drukuj
Myszka Miki przyjęcie

Słodka i piękna Smerfetka
Maluj obraz Smerfetki

Kolorowanki do druku Barbie
Barbie i jej Kotek

kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 2
Kubuś Puchatek Jesień

Słowik i Barbie kolorowanki do druku
Barbie i słowik malowanki

Koloruj kolorowanki dla dzieci Kubuś 5
Tygrys i Maleństwo

Marian Kolorowanki Auta wydrukuj obrazek
Kolorowanki Auta Marian drukuj

Kaczor Donald Kolorowanka
Kaczor Donald malowanka

Kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 3
Kubuś Puchatek i Prosiaczek

Daisy suknia malowanki do druku
Daisy dla dzieci

Pluto i Myszka Miki malowanki
Pluto i Myszka Miki

Kolorowanki do druku z Kubusiem 6
Przyjaciele Kubusia Puchatka