Kolorowanki Dora. Amerykańska produkcja animowana która do polski zawitała w 2008r. Serial animowany dla dzieci został wyemitowany przez stację Nickelodeon. Jest to udana produkcja zapewniająca dziecku nie tylko rozrywkę ale również młody widz oglądając przygody uczy się słówek języka angielskiego. W bajce zastosowano ciekawe podejście do małego widza, występuje interakcja Dora wykonując zadania często zwraca się o pomoc mówiąc co trzeba wykonać. Dzieci biorą czynny udział w przygodzie oglądając bajkę. Zebraliśmy zestaw kolorowanek do druku które możecie oczywiście wydrukować i kolorować w domu w dogodnej chwili. Zapraszamy na kolorowanki dla dzieci.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Dora z Butkiem


Dora i Butek użyjcie dzieciaki wyobraźni i pokolorujcie Dorę i Butka używając kolorów jakie przyjdą wam do głowy. Zapraszamy na kolorowanki dla dzieci które najpierw musicie wydrukować a następnie pomalować.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Dora i Butek malujemy


Dora i Butek wykonali zadanie. Zawsze gdy uda im się wykonać zadanie cieszą się razem i świętują osiągnięty sukces. A jak to robi? Jeżeli nie wiesz obejrzyj bajkę a teraz kredki w rękę i czas na kolorowankę do wydruku z Dorą i Butkiem.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Mama Dory Malowanka


Mama Dory wie że jej córeczka uwielbia wyprawy dlatego też podarowała jej plecak. Teraz Dora może w plecaku zabierać na wyprawy różne potrzebne przedmioty np. mapę, kanapki, picie itd. Wydrukuj kolorowankę dla dzieci i pomaluj ją i jej mamę starannie a obrazek zawieś na ścianie swojego pokoju. Z czasem będziecie mieli swoją własną galerię z kolorow

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Jaszczurka i Butek


Kolorowanka dla dzieci Jaszczurka i Butek. Jaszczurka bardzo polubiła naszego Butka. Ty na pewno w przedszkolu też masz koleżanki i kolegów. Pamiętaj że przyjaźń jest bardzo ważna i trzeba pomagać w swoim kolegom i koleżankom a gdy ty będziesz potrzebował pomocy na pewno ktoś ci wtedy pomoże. Więc drukujemy kolorowankę i malujemy.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Dora ściska Butka


Kolorowanka do druku z bajki Dora. To już kolejna kolorowanka gdzie mamy możliwość pokolorowania Dory i Butka. Więc wydrukuj kolorowankę i dodaj jej koloru.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Dora Explorer


Dora Explorer to fajna bajka edukacyjna dla najmłodszych. Dzieci teraz oglądając bajkę mogą uczyć się języka angielskiego. Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z bajki. Na obrazku Dora Butek i Mapa która wygląda z plecaka. Drukuj i maluj kolorowanki.

 

 

 

Podstrony - zobacz resztę kolorowanek dla dzieci Dora Explorer

3


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

 

POLECAMY:

puzzle online

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE KOLOROWANKI

Zygzak McQueen do malowania dla dzieci
Kolorowanki Auta Zygzak

malowanki dla dzieci z kubusiem puchatkiem
Kubuś Puchatek Śniadanie

Balony na przyjęciu Miki drukuj
Myszka Miki przyjęcie

Kolorowanki do druku Barbie
Barbie i jej Kotek

Słodka i piękna Smerfetka
Maluj obraz Smerfetki

kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 2
Kubuś Puchatek Jesień

Słowik i Barbie kolorowanki do druku
Barbie i słowik malowanki

Marian Kolorowanki Auta wydrukuj obrazek
Kolorowanki Auta Marian drukuj

Pada deszcz kolorowanka do druku
Deszcz Myszka Miki

Koloruj kolorowanki dla dzieci Kubuś 5
Tygrys i Maleństwo

Kaczor Donald Kolorowanka
Kaczor Donald malowanka

Pluto i Myszka Miki malowanki
Pluto i Myszka Miki

Bratz spódniczka mini malowanki dla dzieci
Kolorowanki Bratz włosy fala

Kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 3
Kubuś Puchatek i Prosiaczek