Kolorowanki Dora. Amerykańska produkcja animowana która do polski zawitała w 2008r. Serial animowany dla dzieci został wyemitowany przez stację Nickelodeon. Jest to udana produkcja zapewniająca dziecku nie tylko rozrywkę ale również młody widz oglądając przygody uczy się słówek języka angielskiego. W bajce zastosowano ciekawe podejście do małego widza, występuje interakcja Dora wykonując zadania często zwraca się o pomoc mówiąc co trzeba wykonać. Dzieci biorą czynny udział w przygodzie oglądając bajkę. Zebraliśmy zestaw kolorowanek do druku które możecie oczywiście wydrukować i kolorować w domu w dogodnej chwili. Zapraszamy na kolorowanki dla dzieci.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Dora Odkrywca kolorowanka


Dla dzieci kolorowanka Dora mała podróżniczka. Zabierajcie się za swoje kredki i pomalujcie małą Dorę w różne kolory. Nie wiesz jak wydrukować kolorowankę poproś mamę lub tatę oni zawsze ci pomogą. Powodzenia przy malowaniu.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Dora łapie gwiazdeczki


Kolorowanka Dora dla dzieci którą lubią kolorować obrazki, pamiętajcie nie malujemy po ścianach to zawsze złości rodziców. Złapać gwiazdkę to nie jest taka prosta sprawa. Znacznie łatwiej jest pokolorować kolorowankę do druku. Drukuj malowanki dzieciom które zawsze chętnie malują w domu.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Dora zabawa z motylami


Dora to dziewczynka która dużo czasu spędza na powietrzu. Pamiętajcie dzieciaki że i wy możecie mieć dużo przygód ale siedząc w domu przed monitorem ominie was wiele ciekawych zdarzeń. Lecz gdy jest deszczowa pogoda i rodzice nie pozwalają wam siedzieć na dworze wtedy możecie malować kolorowanki dla dzieci które specjalnie dla was zamieściliśmy.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Dora wydrukuj i maluj


Jeśli lubisz przygody Dory podróżniczki to ta kolorowanka jest właśnie dla ciebie. Na obrazku główna bohaterka serialu animowanego – edukacyjnego emitowanego w telewizji nickelodeon. Jest to bajka która pomoże twojemu dziecku przyswoić podstawowe wyrazy i zdania w języku angielskim.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Wesoły Butek do malowania


Butek to najlepszy przyjaciel Dory. Bierze udział we wszystkich przygodach Dory. Pomalujcie kolorowankę z Butkiem. Aby ją wydrukować kliknijcie na Butka. Cechą charakterystyczną dla Butka są oczywiście jak się domyślacie jego wielkie buty stąd jego imię.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Dora i Butek na żółwiu


Kolorowanka Dora i Butek siedzą na wielkim żółwiu. Dora z Butkiem usiedli na wielkim kamieniu aby odpocząć jak się później okazało nie był to zwykły kamień. Kamień ten okazał się wielkim żółwiem lądowym. Dodaj koloru kolorowankom po wydrukowaniu.

 

 

 

Podstrony - zobacz resztę kolorowanek dla dzieci Dora Explorer

2


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

 

POLECAMY:

puzzle online

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE KOLOROWANKI

Zygzak McQueen do malowania dla dzieci
Kolorowanki Auta Zygzak

malowanki dla dzieci z kubusiem puchatkiem
Kubuś Puchatek Śniadanie

Balony na przyjęciu Miki drukuj
Myszka Miki przyjęcie

Kolorowanki do druku Barbie
Barbie i jej Kotek

Słodka i piękna Smerfetka
Maluj obraz Smerfetki

kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 2
Kubuś Puchatek Jesień

Słowik i Barbie kolorowanki do druku
Barbie i słowik malowanki

Marian Kolorowanki Auta wydrukuj obrazek
Kolorowanki Auta Marian drukuj

Pada deszcz kolorowanka do druku
Deszcz Myszka Miki

Koloruj kolorowanki dla dzieci Kubuś 5
Tygrys i Maleństwo

Kaczor Donald Kolorowanka
Kaczor Donald malowanka

Pluto i Myszka Miki malowanki
Pluto i Myszka Miki

Bratz spódniczka mini malowanki dla dzieci
Kolorowanki Bratz włosy fala

Kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 3
Kubuś Puchatek i Prosiaczek