Kolorowanki Dora. Amerykańska produkcja animowana która do polski zawitała w 2008r. Serial animowany dla dzieci został wyemitowany przez stację Nickelodeon. Jest to udana produkcja zapewniająca dziecku nie tylko rozrywkę ale również młody widz oglądając przygody uczy się słówek języka angielskiego. W bajce zastosowano ciekawe podejście do małego widza, występuje interakcja Dora wykonując zadania często zwraca się o pomoc mówiąc co trzeba wykonać. Dzieci biorą czynny udział w przygodzie oglądając bajkę. Zebraliśmy zestaw kolorowanek do druku które możecie oczywiście wydrukować i kolorować w domu w dogodnej chwili. Zapraszamy na kolorowanki dla dzieci.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Dora gotowa na Hallowen


Kolorowanka do druku Dora na Hallowen. Dora przygotowała się do święta duchów. Zrobiła już sobie kostium kotka i wydrążyła miąższ z wielkiej dyni. Teraz dynia służy jej za torebkę w której ma podarki. Dobierz odpowiednie kolory i pomaluj obrazek starając zrobić to jak najlepiej. Dora na pewno będzie z was dumna.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Dora i Butek malowanka


Dora i jej najlepszy przyjaciel butek zapraszają na kolorowanki dla dzieci. Wyświetl i wydrukuj kolorowankę. Zobacz obrazek w powiększeniu i zdecyduj czy chcesz go pomalować. Czy pamiętasz jakiego koloru jest plecak Dory.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Urodziny Butka malowanki


Dziś są urodziny Butka. Dora podarowała butkowi duży ładnie zapakowany prezent. Włożyła swoją najładniejszą sukienkę żeby Butek wiedział że ten dzień i dla Dory jest wyjątkowy. Wy jako mali artyści możecie pokolorować tę kolorowankę dla dzieci wyjątkowo starannie. To będzie wasz prezent dla Butka pięknie kolorowa kolorowanka do druku.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Dora tańczy z Butkiem


Kolorowanka dla dzieci Dora i Butek. Dora często spędza czas ze swoim przyjacielem Butkiem. Wymyślają różne zabawy lub wyruszają na wspólne wyprawy w poszukiwaniu przygód. Wydrukuj kolorowankę do wydruku i pomaluj Butka i Dore tańczących przy muzyce Bebe Lilly.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Rabuś nie kradnij malowanki


Kolorowanka do wydruku Rabuś i Dora. Rabuś to postać która pojawia się w każdym odcinku serialu animowanego. Ten przebiegły lisek zawsze próbuje coś ukraść. Dora często prosi o pomoc dzieci aby pomogły przegonić tego chytrego liska Rabusia. Czas na kolorowankę dla dzieci z przebiegłym lisem Rabusiem.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Wesoła Dora maluj z nami


Dora to wesoła dziewczynka która próbuje nauczyć dzieci słówek po Angielsku. W każdym odcinku przeżywa inną ciekawą przygodę którą dzieci oglądają z zaciekawienie. Pomaluj Dorę i otaczające ją gwiazdeczki tylko fajne kolorowanki do wydruku.

 

 

 

Podstrony - zobacz resztę kolorowanek dla dzieci Dora Explorer

1


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

 

POLECAMY:

puzzle online

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE KOLOROWANKI

Zygzak McQueen do malowania dla dzieci
Kolorowanki Auta Zygzak

malowanki dla dzieci z kubusiem puchatkiem
Kubuś Puchatek Śniadanie

Balony na przyjęciu Miki drukuj
Myszka Miki przyjęcie

Kolorowanki do druku Barbie
Barbie i jej Kotek

Słodka i piękna Smerfetka
Maluj obraz Smerfetki

kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 2
Kubuś Puchatek Jesień

Słowik i Barbie kolorowanki do druku
Barbie i słowik malowanki

Marian Kolorowanki Auta wydrukuj obrazek
Kolorowanki Auta Marian drukuj

Pada deszcz kolorowanka do druku
Deszcz Myszka Miki

Koloruj kolorowanki dla dzieci Kubuś 5
Tygrys i Maleństwo

Kaczor Donald Kolorowanka
Kaczor Donald malowanka

Pluto i Myszka Miki malowanki
Pluto i Myszka Miki

Kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 3
Kubuś Puchatek i Prosiaczek

Bratz spódniczka mini malowanki dla dzieci
Kolorowanki Bratz włosy fala