Auta to pełnometrażowy film dla dzieci. Nakręcony został przez studio Pixar z udziałem Disney-a Główny bohater to czerwona przemądrzała i pewna siebie wyścigówka zwana Zygzak MCQUEEN. Podczas jednego z wyścigów „o Złoty Tłok” dochodzi do remisu. Dogrywka ma się odbyć w odległej Kalifornii. W drodze na miejsce wyścigu, w wyniku splotu wydarzeń Zygzak trafia do zapchlonej dziury gdzie będzie musiał spędzić trochę czasu. Podczas pobytu zaprzyjaźnia się z mieszkańcami co doprowadzi do wewnętrznych rozterek naszego bohatera. Jak ta cała historia się zakończy dowiecie się oglądając bajkę którą śmiało możemy polecić wszystkim dzieciom. Teraz zobaczcie jakie kolorowanki do druku przygotowaliśmy dla was. Drukujcie i malujcie Auta super zabawa czeka na was.

 

 

Malowanki dla dzieci nr 13

Kolorowanki Auta


Kolorowanki do druku seria Auta nr 13 – Trójka przyjaciół Złomek Zygzak i Huragan - pamiętajcie przy jaźń jest bardzo ważna. Kolorowanki dla dzieci z bajki Auta. Maluj samochody dobierz im lakier.

 

 

Malowanki dla dzieci nr 14

Kolorowanki Auta Drukuj


Kolorowanki do druku seria Auta nr 14 – Te samochody może i nie są autami wyścigowymi ale na świecie potrzebne są różne auta do różnych zadań. Kolorowanki dla dzieci do wydruku Auta malujemy i lakierujemy. Czas dzieci Czas na kolorowanki.

 

 

Malowanki dla dzieci nr 15

Kolorowanki Auta wydrukuj


Kolorowanki do druku seria Auta nr 15 – Wydrukuj malowankę i pomaluj kredkami lub mazakami. Auta to świetne kolorowanki dla każdego chłopaka. Maluj z nami zapraszamy do zabawy.

 

 

Malowanki dla dzieci nr 16

Kolorowanki Auta Zygzak


Kolorowanki do druku seria Auta nr 16 – Zygzak MCQUEEN wyścig trwa. Wydrukuj kolorowankę i zacznij zabawę malując obrazki.

 

 

Malowanki dla dzieci nr 17

Kolorowanki Zygzak pech


Kolorowanki do druku seria Auta nr 17 – Zygzak MCQUEEN złapał gumę. Przecenił wytrzymałość opon i teraz będzie musiał pogodzić się z przegraną. Maluj kolorowanki dla dzieci dużo dobrej zabawy. Poproś rodziców o wydrukowanie kolorowanek.

 

 

Malowanki dla dzieci nr 18

Kolorowanki Zygzak Pitstop


Kolorowanki do druku seria Auta nr 18 – Zygzak sam nie dał by rady wygrywać wyścigów. Równie ważna jest jego ekipa która pomaga mu w zdobywaniu pucharów. Wydrukuj kolorowankę dla dzieci, baw się malując obrazki.

 

 

 

Podstrony - zobacz resztę kolorowanek dla dzieci Auta

3


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

 

POLECAMY:

puzzle online

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE KOLOROWANKI

malowanki dla dzieci z kubusiem puchatkiem
Kubuś Puchatek Śniadanie

Balony na przyjęciu Miki drukuj
Myszka Miki przyjęcie

Słodka i piękna Smerfetka
Maluj obraz Smerfetki

Kolorowanki do druku Barbie
Barbie i jej Kotek

kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 2
Kubuś Puchatek Jesień

Słowik i Barbie kolorowanki do druku
Barbie i słowik malowanki

Koloruj kolorowanki dla dzieci Kubuś 5
Tygrys i Maleństwo

Kaczor Donald Kolorowanka
Kaczor Donald malowanka

Kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 3
Kubuś Puchatek i Prosiaczek

Daisy suknia malowanki do druku
Daisy dla dzieci

Pluto i Myszka Miki malowanki
Pluto i Myszka Miki

Kolorowanki do druku z Kubusiem 6
Przyjaciele Kubusia Puchatka

Donald i Myszka Miki jak bracia
Kaczor Donald i Myszka Miki

Myszka Miki czas na malowanie
Myszka Miki do wydruku